Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Monday 19. 4.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Baumgartnerová Alena
6 odpadá TV KČP3 zrušeno
7 odpadá TV KČP3 zrušeno
Čiberová Kateřina
1 odpadá AJ K1 (AJ2) zrušeno
3 odpadá ON CE3 zrušeno
5 odpadá AJ KČP3 (č+p) zrušeno
7 odpadá AJ ES2 (AJ1) zrušeno
Doubek Leoš
1 odpadá ICT KD2 (ICT2) zrušeno
Dombrovská Jitka
5 odpadá M CE3 zrušeno
Havlín Jaroslav
1 odpadá M C1 zrušeno
3 odpadá HV K1 zrušeno
Havlová Vladislava
3 odpadá NJ2 KČP3 (č+k) zrušeno
Krajník Tomáš
5 odpadá ICT ES2 (E) zrušeno
Luxíková Jana
7 odpadá ČJL ČP1 zrušeno
Pajkrtová Jindřiška
3 odpadá AJ C1 (AJ1) zrušeno
Prchalová Miroslava
3 odpadá Ek KD2 zrušeno
Pluhařová Martina
1 odpadá AJ K1 (AJ1) zrušeno
2 odpadá AJ ČP1 (AJ1) zrušeno
5 odpadá AJ KČP3 (K) zrušeno
Sedláčková Dana
6 odpadá ČJL F2 zrušeno
7 odpadá ČJL A2 zrušeno
Smigová Marie
2 odpadá Ek KČP3 zrušeno
Skočovská Vlasta
1 odpadá ON ČP1 zrušeno
3 odpadá AJ C1 (AJ2) zrušeno
Školová Ivana
1 odpadá ČJL KČP3 zrušeno
4 odpadá ČJL CE3 zrušeno
Adamčíková Václava
4 odpadá ČJL TI2 zrušeno
Hynková Eva
4 přesun << M Z1 E309 z 5. hod
5 přesun >> M Z1 na 4. hod
6 odpadá F TI2 zrušeno
Klíčová Jana
7 přesun >> ON TI2 na 23.4. 3. hod
Kuzněcov Gennadij
1 odpadá ICT Z1 zrušeno
4 odpadá ON Z1 zrušeno
Štrobl Jindřich
1 odpadá ICT KD2 (ICT1) zrušeno
5 odpadá ICT ES2 (Esi) zrušeno
Václavíková Eva
4 přesun << Ply TI2 (I) E318 z 5. hod
5 přesun << Vy TI2 (I) E318 z 23.4. 7. hod
5 přesun >> Ply TI2 (I) na 4. hod
7 přesun >> Vy OI3 (I) na 21.4. 2. hod
Zachrlová Jana
5 odpadá NJ OI3 (Nj) zrušeno
6 odpadá NJ OI3 (Nj) zrušeno
Žalman Ladislav
4 přesun << T TI2 (T) E310 z 5. hod
5 přesun >> T TI2 (T) na 4. hod
Berná Irena
4 odpadá NJ A2 (NJ) zrušeno
Fliegel František
4 přesun << Opr A2 L605 z 6. hod
6 přesun >> Opr A2 na 4. hod
Smékalová Dagmar
4 odpadá AJ A2 (AJ) zrušeno
Svatoňová Jiřina
5 odpadá AJ OI3 (AJ) zrušeno
6 odpadá AJ OI3 (AJ) zrušeno
Turková Dagmar
2 odpadá AJ ČP1 (AJ2) zrušeno
7 odpadá AJ ES2 (AJ2) zrušeno
Změny v rozvrzích tříd
K1
1 AJ AJ2 odpadá (Či)
1 AJ AJ1 odpadá (Ph)
3 HV odpadá (Hl)
ČP1
1 ON odpadá (Sč)
2 AJ AJ1 odpadá (Ph)
2 AJ AJ2 odpadá (Tu)
7 ČJL odpadá (Lx)
C1
1 M odpadá (Hl)
3 AJ AJ1 odpadá (Pa)
3 AJ AJ2 odpadá (Sč)
KD2
1 ICT ICT2 odpadá (Db)
1 ICT ICT1 odpadá (Šb)
3 Ek odpadá (Pr)
ES2
5 ICT E odpadá (Kt)
5 ICT Esi odpadá (Šb)
7 AJ AJ1 odpadá (Či)
7 AJ AJ2 odpadá (Tu)
KČP3
1 ČJL odpadá (Šo)
2 Ek odpadá (Smi)
3 NJ2 č+k odpadá (Hav)
5 AJ č+p odpadá (Či)
5 AJ K odpadá (Ph)
6 TV odpadá (Ba)
7 TV odpadá (Ba)
CE3
3 ON odpadá (Či)
4 ČJL odpadá (Šo)
5 M odpadá (Dm)
TI2
4 T T E310 přesun << Ža z 5. hod
4 Ply I E318 přesun << Vl z 5. hod
4 ČJL odpadá (Ad)
5 Vy I E318 přesun << Vl z 23.4. 7. hod
5 T T přesun >> na 19.4. 4. hod
5 Ply I přesun >> na 19.4. 4. hod
6 F odpadá (Hh)
7 ON přesun >> na 23.4. 3. hod
Z1
1 ICT odpadá (Kz)
4 M E309 přesun << Hh z 5. hod
4 ON odpadá (Kz)
5 M přesun >> na 19.4. 4. hod
OI3
5 AJ AJ odpadá (Sv)
5 NJ Nj odpadá (Zj)
6 AJ AJ odpadá (Sv)
6 NJ Nj odpadá (Zj)
7 Vy I přesun >> na 21.4. 2. hod
F2
6 ČJL odpadá (Sed)
A2
4 Opr L605 přesun << Fl z 6. hod
4 NJ NJ odpadá (Bi)
4 AJ AJ odpadá (Sm)
6 Opr přesun >> na 19.4. 4. hod
7 ČJL odpadá (Sed)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou